konferencijska liga

Bilićev ljubimac iz sjajnog perioda u West Hamu zabio spektakularan gol

Piše desk  /  08.04.2022., 08:49h
Francuski nogometaš Dimitri Payet (Marseille) postigao je fenomenalan gol u susretu četvrtfinala UEFA-ine Konferencijske lige protiv PAOK-a nakon što je sjajno pogodio iz voleja na izravni centaršut iz kornera.

Spomenuta situacija dogodila se u samom finišu prvog poluvremena, točnije u 45. minuti kada je Under ubacio za Payeta iz kornera, a on, nakon što je ostao na "povratnoj", silovito šutira i šalje loptu kod spojnice suparničkog gola.

Golman PAOK-a nije imao apsolutno nikakvu šansu da zaustavi ovaj pokušaj, kako zbog jačine udarca, tako i zbog savršene preciznosti.

Inače, Marseille je u vodstvo došao u 13. minuti kada je Gerson postigao gol za 1:0, a vrijedi reći da mu je pri tom pogotku asistirao upravo Payet.

Payet je sezonu karijere odigrao kao prva violina Bilićevog West Hama u sezoni 15./16. S 9 golova i 12 asistencija u Premiershipu bio je udarna violina momčadi koja je sezonu završila na sjajnom sedmom mjestu.

Naš Duje Ćaleta-Car proveo je svih 90 minuta na terenu.

24. travanj 2024 06:47