bundesliga

Bayern protiv Freiburga u jednom trenutku igrao s 12 igrača na terenu

Toni RaspudićPiše Toni Raspudić  /  02.04.2022., 19:49h
Bayern je 4:1 pobijedio kod Freiburga u 28. kolu Bundeslige i tako nastavio koračati prema obrani naslova prvaka Njemačke.

Bayern je u vodstvo stigao preko Leona Goretzke u 58. minuti, a rezultat je pet minuta kasnije izjednačio Nils Petersen. Gosti su u 73. poveli preko Sergea Gnabryja da bi Kingsley Coman u 82. minuti povisio na 3:1. Konačnih 4:1 postavio je Marcel Sabitzer u 96. minuti.

Bayern je u 85. minuti igrao s 12 igrača na terenu jer je došlo do zabune prilikom izmjena koje je izvršio trener Julian Nagelsmann. Niklas Sule i Marcel Sabitzer su ušli na teren u 85. minuti, a s terena je prvi izašao Kingsley Coman. Ipak, Corentin Tolisso, koji je trebao izaći s terena zbog ulaska Sülea, ostao je na terenu još 12 sekundi, a igra se potom nastavila. Tolisso je ubrzo napustio travnjak nakon što je sucu Dingertu javljeno što se događa.

19. travanj 2024 21:00