VIDEO

Atalanta osvojila bod zahvaljujući pogotku Pašalića

Piše desk  /  03.05.2022., 07:50h
Pogodio je bivši hajdukovac treće kolo zaredom, nakon Venezije i Torina, za ovaj, ukupno 12. prvenstveni gol u 34. nastupu, asistirao mu je Malinovski majstorskim dodavanjem.

Nekoliko je minuta dijelilo Salernitanu od velike pobjede i neočekivana tri boda u borbi za ostanak. Vodili su gosti u Bergamu 1-0, ali onda se u 88. minuti ukazao Mario Pašalić i spasio Atalantu poraza.

Hrvatski reprezentativac zabio je u završnici susreta i ostavio goste u crvenoj zoni, a Atalanti osigurao barem jedan bod u borbi za Europu, Europsku ligu ili Konferencijsku ligu, prenosi 24 sata.

Pogodio je bivši hajdukovac treće kolo zaredom, nakon Venezije i Torina, za ovaj, ukupno 12. prvenstveni gol u 34. nastupu, asistirao mu je Malinovski majstorskim dodavanjem, a Pašalić je jednako sjajno reagirao i iz desnog kuta pogodio desnom nogom.

I ovu je utakmicu Pašalić započeo s klupe, ušao je u igru u 46. minuti. Atalantin, očito, recept koji ne misli mijenjati...