tirana

Albanci provocirali Crnogorce, istaknuli modificiranu kartu i poručili: "Vi ste sljedeći"

Piše desk  /  15.07.2022., 10:20h

Na tribinama se mogla vidjeti zastava sa simbolima Oslobodilačke vojske Kosova

Utakmica Lapi - Budućnost je počela s dvije minute zakašnjenja, a obilježile su je provokacije. Bilo ih je i u Podgorici prije sedam dana od strane navijača iz Podgorice, ali i sinoć u Prištini.

Domaći navijači su istaknuli transparent na kojem je bila karta Crne Gore Crne Gore s odcijepljenim dijelom i porukom “Vi ste sljedeći”.

Na tribinama se mogla vidjeti zastava sa simbolima Oslobodilačke vojske Kosova, pišu crnogorske Vijesti

Utakmica na stadionu Fadil Vokkri završena je rezultatom 2:2. Povela je Budućnost preko Viktora Đukanovića u 23. minuti. U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena izjednačenje momčadi s Kosova donio je Alef Firmino iz penala.

Viktor Đukanović nakon 19 minuta igre u nastavku ponovno je donio prednost crnogorskoj ekipi, a konačnih 2:2 postavio je Albijon Kurtaj sedam minuta kasnije. Festim Alidemaj promašio je i jedanaesterac za KF Lapi u posljednjim minutama utakmice.

Podgoričani idu u drugi krug kvalifikacija za Konferencijsku ligu ukupnim rezultatom 4:2.

26. travanj 2024 20:02