Zubac 20 minuta dominirao pod obručima

Piše D  /  08.11.2019., 07:11h

U pobjedi nad Portlandom 107:101 Zubac je za 20 minuta igre zabio 15 poena (šut 7-12) uz 13 skokova, asistenciju, osvojenu loptu i dvije blokade.

Čak devet od 13 skokova Zubac je uhvatio u napadu i tako izjednačio rekord karijere, a usput je probio granicu od 700 skokova od dolaska u NBA, piše index.hr.

Kawhi Leonard vodio je Clipperse s 27 poena i 13 skokova (on je prešao 3000 skokova u karijeri), a 18 poena ubacio je u posljednjoj četvrtini. Trener Clippersa Doc Rivers ostvario je 900. pobjedu u NBA ligi.

Damian Lillard i CJ McCollum s po 22 poena bili su prvi strijelci Portlanda, Hassan Whiteside zabio je 17 uz 19 skokova, a Mario Hezonja ima je večer za brzi zaborav. Ubacio je dva poena uz šut 1-9, a imao je i pet skokova te jednu krađu.

Phoenix Suns izgubili su kod kuće od Miamija 124:108, a Dario Šarić postigao je devet poena, četiri skoka, dvije asistencije i jednu osvojenu loptu.

19. travanj 2024 08:15