Zrinjski, Široki i Student ostvarili pobjede

Piše D  /  17.11.2018., 08:11h

Košarkaši Zrinjskog ostvarili su pobjedu u 6. kolu na gostovanju kod Kaknja 69:86 i tako prekinuli seriju pobjeda domaćina i najavili kako se konačno vraćaju na igre koje su imali prošle sezone.

Momčad Hrvoja Vlašića imala je inicijativu u cijelom susretu i zadržavala prednost nad domaćinima te uvjerljivo slavila

Najefikasniji kod Zrinjskog bio je Ramljak sa 24, Šutalo je dodao 18 i Miličević 12 poena. Kod Kaknja Josipović je postigao 16, Arslanagić 15 i Palavra 10 poena.

Košarkaši Studenta ostvarili su drugu pobjedu u prvenstvu BiH. U šestom kolu ekipa iz Mostara je na svom parketu nakon produžetka svladala Mladost s 89:84

Prava drama odvijala se u samoj završnici četvrte četvrtine kada je Amerikanac Washigton spasio Student od poraza s dvije trice.

Amerikanac je u produžetku imao i potporu suigrača, te je Student tako došao do važne pobjede.

Washington 24 i Škrobo 21 poen najefikasniji kod Studenta, u ekipi Mladosti bolji od ostalih Vladimir Aleksić s 16 koševa.

HKK Široki došao je do nove pobjede. Ovaj put Jusupovi puleni porazili su Bratunac na gostovanju rezultatom 84:63.

U prvom poluvremenu utakmica je bila ravnopravna, na odmor se otišlo rezultatom 34.33 za goste iz Širokog.

U nastavku na terenu gosti potpuno preuzimaju kontrolu utakmice i povećavaju prednost. Bratunčani nisu imali snage za povratak. Široki mirno utakmicu privodi kraju u svoju korist.

Filipović sa 29 poena predvodio je goste do pobjede, M. Drežnjak i kapiten Karačić 12 poena. Kod domaćina Alcegaire 15, Pantić 14 i N. Nikolić 12 poena.

26. travanj 2024 06:47