Zrinjski pružio dobar otpor, ali Bosna na kraju ipak uvjerljivo slavila

Piše D  /  16.04.2019., 08:04h

Rukometaši Zrinjskog unatoč teškoj financijskoj situaciji pokazali su još jednom da su veliki sportaši priredivši mostarskoj publici odličnu rukometnu predstavu. U dvorani na  Bijelom Brijegu  u 23. kolu Premijer lige je došla visočka Bosna, momčad koja se bori za prvo mjesto. Gosti su na kraju slavili sa sigurnih 23:31, ali je Zrinjski većim dijelom susreta pokazao snažan otpor.

Mostarci su držali vodstvo do 17. minute, ali onda gosti rade seriju od 6:0 i odlaze na 10:15 da bi se na odmor otišlo s 13:16. Nakon fantastičnih pet minuta drugog poluvremena Zrinjski ponovno dolazi do izjednačenja 18:18, ali do rezultatskog preokreta nije mogao. U 46. minuti Zrinjski je imao pogodak zaostatka 22:23, ali je onda uslijedila nova serija Bosne od 5:0 i gosti bježe na 22:28. U tim trenucima Plemići su čak četiri napada zaredom pogađali okvir gola.

Na kraju je završilo s 23:31 i ovim porazom Zrinjski je ostao samo na minimalnim šansama da se dokopa Lige za prvaka, ali s druge strane još uvijek su relativno sigurni od zone ispadanja.

23. travanj 2024 22:11