Zrinjski potopio Tuzla City na Tušnju: Miloš Filipović zabio hat-tick

Piše D  /  16.10.2020., 04:10h

Momčad Mladena Žižovića odmah je krenula s inicijativom, a do prvog gola stiže u 19. minuti kada Bilbija pronalazi Filipovića, a ovaj topovskim udarcem matira domaćeg vratara za 0:1.

Par minuta kasnije nevjerojatan promašaj Ivančića koji s dva metra pogađa vratnicu, ali taj promašaj nije koštao Zrinjskog jer su u 28. minuti stigli do 0:2. Bila je to prava opsada gola Tuzla Cityja, a na kraju lopta dolazi do Todorovića koji lažnjakom izbacuje čitavu domaću obranu i zakucava loptu u mrežu pored nemoćnog Muminovića.

U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena bilo je riješeno pitanje pobjednika kad Filipović zabija svoj drugi pogodak na utakmici.

Prije gola prethodila je velika prilika Jakovljevića koji s pet metara glavom puca preko gola, ali par minuta kasnije Tičinović lijepo probija po lijevoj strani i pronalazi Filipovića za 0:3 Zrinjskog.

U drugom poluvremenu preostalo je samo rutinsko privođenje utakmice kraju, a Plemići su upisali još uvjerljiviju pobjedu. U 86. minuti Miloš Filipović je svoju fantastičnu partiju okrunio hat-trickom. Sjajno ga je proigrao Todorović, a Filipović kroz noge Muminoviću zabija za konačnih 0:4.

23. travanj 2024 21:02