Željezničar ponovno preuzeo vrh nakon slavlja u Tuzli

Piše D  /  19.08.2018., 09:08h

U lošem prvom poluvremenu bez previše uzbuđenja nije viđen pogodak, ali je kvaliteta Želje do izražaja došla u drugom poluvremenu kada su došli do dva pogotka iako su domaćini bili ti koji su dominirali.

U 56. minuti sjajnu akciju Pavića, Zajmovića i Krpića kruniše Čurjurić koji natrčava na loptu i iz prve je šalje u mrežu.

Deset minuta kasnije domaćini su imali priliku da izjednače, ali je Ziljkić iz dobre prilike pucao ravno u Kjosevskog. Domaćini su preuzeli u potpunosti inicijativu, ali izgledali su nemoćno protiv obrane Željezničara.

U sudačkoj nadoknadi sijevnula je kontra gostiju koji završava Vranješ i postavlja konačnih 0:2. Željo je tako ponovno preuzeo vrh od Širokog Brijega koji sutra igra susret 6. kola na Pecari protiv Slobode.

25. travanj 2024 03:33