Wimbledon: Čilić slavio u prvom kolu protiv Mannarina

Piše D  /  02.07.2019., 10:07h

U prvom setu kod vodstva 4-3 Čilić je propustio iskoristiti dvije break-lopte, pa je set otišao u tie-break u kojem je poveo sa 4-0. No, onda je došlo do preokreta i Mannarino je imao set-loptu, ali Čilić se izvukao iz neugodne situacije i osvojio prvi set.

I sljedeći set Čilić je dobio u tie-breaku, premda je imao priliku riješiti ga i ranije jer je imao prednost breaka. No, kod vodstva 5-4, na svom servisu, ispustio je dvije set-lopte. U trećem setu Čilić nije ispustio prednost breaka. Kod vodstva 3-2 oduzeo je servis protivniku i potom je rutinski zaključio meč u svoju korist.

U drugom kolu čeka ga Portugalac Joao Sousa (ATP-69) protiv kojeg Čilić vodi sa 4-0 u pobjedama, a posljednji puta dobio ga je 2018. na Australian Openu (6-1, 7-5, 6-2).

16. travanj 2024 09:53