WBA prosuo vodstvo, Bilić poludio na suca pa dobio izravan crveni karton

Piše D  /  19.09.2020., 02:09h

WBA Slavena Bilića gubi 2:1 nakon prvog poluvremena utakmice u Liverpoolu protiv Evertona.

Poveo je WBA sjajnim golom Diangane u 10. minuti i držao ravnopravan odnos snaga na terenu.

Domaćin je izjednačio u 31. minuti. Pomoćni sudac je poništio gol Calverta-Lewina, ali glavni je nakon provjere priznao isti. Na snimci ćete se uvjeriti da je samo vratar bio bliži golu od Calverta-Lewina u trenutku upućivanja lopte, ali upitno je tko je loptu uputio, igrač Evertona ili branič WBA.

U 45. minuti James je sjajno pogodio s 20-ak metara za 2:1, a u nadoknadi poluvremena Gibbs je nasjeo na provokaciju Kolumbijca i dobio izravan crveni karton.

Biliću je prekipjelo, nakon zvižduka za kraj poluvremena otišao je raspravljati sa sucem koji mu je pokazao izravan crveni karton.

26. travanj 2024 20:01