Wales i Švicarska odigrali neriješeno: Gavranoviću poništen gol

Piše D  /  12.06.2021., 05:06h

Švicarska je povela u 49. golom Breela Embola. Xherdan Shaqiri je ubacio iz kornera, a napadač Borussie Monchengladbach zabio glavom.

Wales je izjednačio u 74. minuti na sličan način. Nakon kratkog dodavanja iz kornera, ubacio je Joe Morrell, a glavom zabio Kieffer Moore.

Za Švicarce je od 84. minute zaigrao napadač zagrebačkog Dinama Mario Gavranović, a samo minutu kasnije zabio je pogodak, no poništen je zbog zaleđa.

U petak je u ovoj skupini Italija u Rimu svladala Tursku sa 3-0, a strijelci su bili Merih Demiral (53-autogol), Ciro Immobile (66) i Lorenzo Insigne (79).

U drugom kolu, 16. lipnja sastaju se Italija i Švicarska u Rimu, dok će Turska igrati protiv Walesa u Bakuu.

U posljednjem kolu u skupini 20. lipnja snage će odmjeriti Italija i Wales (Rim), te Švicarska i Turska (Baku).

15. travanj 2024 06:10