Vratio se u velikom stilu: Rebić zabio gol u pobjedi Milana nad Lecceom

Piše D  /  23.06.2020., 07:06h

Milan je poveo pogotkom Castilleja u 26. minuti. U 54. minuti Mancosu je izjednačio iz kaznenog udarca, ali veselje domaćih je bilo kratkoga vijeka. Već minutu poslije Bonaventura je pogodio za novo vodstvo Milana, a u 57. minuti je Ante Rebić dobio odličnu loptu od Calhanoglua i iz svoje polovice u sprintu sam došao pred vratara Gabriela te ga lakoćom svladao. U 72. minuti, četiri minute nakon što je ušao u igru umjesto Rebića, konačnih 4:1 postavio je Portugalac Leao.

Fiorentina na svom stadionu Artemio Franchi, naravno pred praznim tribinama, nije uspjela svladati posljednjeplasiranu Bresciu ponajviše zahvaljujući finskom vrataru Joronenu. Gosti su poveli pogotkom Donnarumme u 17. minuti iz jedanaesterca. Pezzella je u 29. minuti izjednačio na 1:1, ali domaća momčad nije uspjela doći do potpunog preokreta.

Hrvatski reprezentativac Milan Badelj ostao je na klupi za pričuvne igrače Fiorentine.

Milan je s 39 bodova došao do sedmog mjesta, Fiorentina je ostala na 13. poziciji s 31 bodom, a Lecce i Brescia su i dalje u zoni ispadanja. Lecce je na 18. mjestu s 25 bodova, a Brescia je zadnja sa 17 bodova.

U posljednjoj utakmici programa igraju Bologna i Juventus koji u nastavak prvenstva ulazi s jednim bodom prednosti pred drugoplasiranim Lazijom, prenosi Hina.

19. travanj 2024 06:48