(VIDEO) Uoči derbija Schalke se prisjetio fantastičnog Rakitićevog gola: "Ovo se ne brani!"

Piše D  /  23.10.2019., 09:10h

Nakon osam kola Bundeslige gosti bježe domaćinu bod, a u posljednjoj utakmici na Veltins Areni slavila je Borussija 2:1 u prosincu prošle godine.

I u subotu su favoriti, a uoči velikog okršaja Schalke 04 se na Facebooku prisjetio golčine Ivana Rakitića za pobjedu nad Borussijom prije devet godina.

"Ovo se ne brani", poruka je Schalkeovih društvenih mreža uz video prekrasnog gola.

Hrvatski veznjak tada je prekrasno pogodio za preokret i pobjedu u 80. minuti nakon što je u 47. minuti skrivio penal. Te je sezone Schalke završio drugi s pet bodova manje od prvaka Bayerna.

Rakitić je od 2007. do 2011. igrao za njemački klub nakon dolaska iz švicarskog Basela, a iz Schalkea je otišao u Sevillu u kojoj je igrao do 2014. Od ljeta 2014. igra za Barcelonu.

25. travanj 2024 02:21