(VIDEO) U stilu Bake Sliškovića: Toni Kroos pogodio izravno iz kornera za vodstvo Reala

Piše D  /  08.01.2020., 08:01h

Real Madrid je do vodstva stigao u 15. minuti i to na kakav način. Toni Kroos je pogodio izravno iz kornera. Vidio je njemački veznjak kako je vratar Valencije Domenech daleko izašao s gol linije te nije oklijevao i uputio je izravan udarac koji je završio u mreži.

Gol pogledajte OVDJE!

Sigurno jedan od najljepših golova Tonija Kroosa i mora se reći da je bio u maniru Bake Sliškovića.

Za 2:0 je u 39. minuti pogodio Isco. Prvo je Modrić pucao, ali je njegov udarac izblokiran. No, lopta dolazi do Španjolca koji zabija za veliku prednost Reala.

Hrvatski kapetan Luka Modrić od prve minute je na terenu u dresu Kraljeva.

Pobjednik iz ovog polufinala će u finalu igrati protiv boljeg iz susreta Barcelone i Atletico Madrida.

19. travanj 2024 23:54