(VIDEO) Sudac u meksičkoj ligi spasio čisti gol i pravio se da je sve u redu

Piše D  /  22.02.2021., 10:02h

Cruz Azul je u 36. minuti vodio 2:0 protiv Toluce i domaćini su imali priliku riješiti utakmicu. Napadač Cruz Azula zaobišao je golmana i pucao u prazan gol, ali je pogodio stativu. Na odbijenu loptu natrčao je njegov suigrač i poslao je u prazan gol, ali je goste spasio - sudac.

On se, prateći akciju, našao točno na putanji lopte, a ona ga je pogodila i od njega se odbila u gol-aut. Igrači Cruz Azula u nevjerici su gledali što se dogodilo i objašnjavali su Maciasu da je spasio čisti gol, ali sudac se nije dao smesti. Mrtav-hladan pravio se da se ništa nije dogodilo i, sukladno pravilima, izveo je sudačko podbacivanje i vratio je domaćinima loptu.

Da stvar bude gora, gosti su u 44. minuti smanjili na 2:1, da bi u drugoj minuti nadoknade prvog poluvremena izjednačili na 2:2. Ipak, Maciasa je "spasio" Guillermo Fernandez koji je u 63. minuti zabio za 3:2 i pobjedu Cruz Azula, prenosi Index.hr.

26. travanj 2024 08:24