(VIDEO) Sjajan gol Ante Rebića u Frankfurtovom razbijanju Shakhtara

Piše D  /  21.02.2019., 10:02h

Eintracht Frankfurt ne prestaje oduševljavati u Europskoj ligi. Nakon što su u Ukrajini protiv Shakhtara odigrali 2:2 u prvoj utakmici 1/16 finala, u uzvratu u Frankfurtu su potopili bivšu momčad Darija Srne s 4:1 te se s ukupnih 6:3 plasirali u osminu finala.

Ponovno je taj sjajni napadački trojac Rebić - Heller - Jović bio raspoložen. Sva tri napadača su zabili golove i donijeli svom klubu još jedan veliki uspjeh. Prvo je Jović donio Eintrachtu prednost u 23. minuti zakucavši loptu u mrežu nakon dodavanja Da Coste, a sedam minuta kasnije se i Heller upisuje u strijelce iz penala.

No, Ukrajinci, ili bolje reći Brazilci u ukrajinskoj momčadi, se nisu predavali. U 63. minuti Shakhtar smanjuje na 2:1 preko Moraesa i samo ih je gol dijelio od produžetaka.

Ali, Heller u 80. minuti nakon dodavanja Kostića zabija za 3:1 i rješenje putnika u osminu finala. Pobjedu Frankfurta je zaključio Ante Rebić najljepšim golom susreta nakon dodavanja još jednog srpskog reprezentativca Gaćinovića.

Golove pogledajte u sljedećem videu (gol Ante Rebića od 5:45)

25. travanj 2024 08:38