(VIDEO) Široki Brijeg najsmješnijim golom lige pobijedio na Tušnju, GOŠK slavio u Gabeli

Piše D  /  11.11.2018., 03:11h

Nogometaši Širokog Brijega došli su do pobjede u 17. kolu Premijer lige BiH na gostovanju kod Slobode. U izravnoj borbi za 4. mjesto, gosti iz Hercegovine su slavili s minimalnih 0:1, a jedini pogodak je zabio Jurić u 49. minuti.

U prvom poluvremenu nismo vidjeli previše ni od jedne momčadi, a Široki je imao najbolju priliku kada Jurić izlazi sam pred domaćeg vratara, no ne uspijeva ga svladati.

U 49. minuti gosti dolaze do vodstva i to na kakav način. Stipe Jurić je matirao gostujućeg vratara koji je sigurno mogao puno bolje intervenirati u ovoj situaciji.

U 60. minuti dobru priliku su imali i domaćini preko Alispahića, ali Bilobrk brani njegov pokušaj. U nastavku je Hadžanović dobio drugi žuti karton i tako olakšao Širokobriježanima da sačuvaju prednost do kraja.

GOŠK je na svom terenu također upisao minimalnu pobjedu 1:0 protiv Krupe. Bila je to veoma otvorena utakmica i pravo je čudo da je viđen samo jedan pogodak. A, njega je zabio Kulović u 36. minuti.

Bila je ovo važna pobjeda momčadi iz Gabele u borbi za ostanak.

26. travanj 2024 01:14