(VIDEO) Sinjski dijamant promašio prazan gol, komentator u nevjerici

Piše D  /  14.06.2020., 10:06h

Olimpija Ljubljana i Celje jučer su odigrali utakmicu 27. kola slovenske prve lige, a slavilo je gostujuće Celje s minimalnih 1:0.

Na terenu je kod Olimpije cijelu utakmicu bio Ante Vukušić, bivši napadač Hajduka koji u Sloveniji proživljava drugu mladost i igra u vrhunskoj formi.

Ipak, ovoga puta nije bio na nivou pa je u 39. minuti, kada je Celje već vodilo 1:0 pogotkom Lotriča iz devete minute, promašio potpun prazan gol, piše index.hr.

Cekici je dubinskom loptom proigrao Menala iza leđa obrane Celja, a Menalo se potom sjurio u kazneni prostor i odigrao maksimalno preciznu povratnu loptu u noge Vukušiću, koji je pratio akciju i čekao pred praznim golom.

Kad je lopta došla do njega, Vukušić se sapleo, nije ju uspio dobro zahvatiti i umjesto da je pospremi u mrežu, poslao ju je pored gola na opće iznenađenje suigrača, ali i komentatora susreta koji je povikao "Uh, kakav je ovo promašaj! Što je promašio Vukušić! Ovo je gotovo nevjerojatno!"

Snimku promašaja možete pogledati OVDJE.