(VIDEO) Savršen debi na najvećoj sceni: Vlašić golom i asistencijom donio bod Rusima u Plzenu

Piše D  /  20.09.2018., 07:09h

Viktoria je povela u 29. minuti preko Krmenčika, a isti igrač je četiri minute prije odmora zabio i drugi gol. No, CSKA je uzvratio već u 49. minuti kad je Vlašić krasno ubacio s lijevog krila, a Šalov glavom pogodio za 2:1.

Rusi su tražili izjednačenje, ali se činilo da će češki prvak ipak uspjeti sačuvati prednost. No, u 93. minuti je Kovarik povlačio jednog igrača CSKA za dres nakon ubačaja iz kornera i sudac je dosudio penal. Siguran izvođač bio je upravo Vlašić koji je loptu po sredini poslao pod gredu.

Vlašiću je to prvi gol za novi klub i druga asistencija u petom nastupu za klub u koji je došao na posudbu iz Evertona. U drugoj utakmici skupine G Real je pobijedio Romu 3:0.

26. travanj 2024 22:20