(VIDEO) Rutinska pobjeda Zrinjskog nad Slobodom: Bilbija ponovno odličan

Piše D  /  29.02.2020., 07:02h

Zrinjski je od prve minute krenuo ofanzivno, ali Sloboda je prva zaprijetila. U šestoj minuti Mujagić šutira iskosa s desne strane, Horkaš vadi ispod grede i spašava svoju mrežu.

Ipak, Plemići su u prvom poluvremenu uspjeli da riješe sve u ovom susretu. U 18. minuti poveli su sa 1:0 golom Bilbije na asistenciju Filipovića, a već u 27. minuti postignut je i drugi gol.

Ovog puta Bilbija je asistent. Dobro je proigrao Miljana Škrbića, a ovaj se odlično snalazi u šesnaestercu i svojim prvim golom u dresu mostarskog tima pogađa za 2:0.

Nastavak meča u Mostaru nije donio gotovo ništa. Sloboda je pokazivala više želje da ugrozi protivnički gol, ali im momčad Mladena Žižovića nije dopuštala previše.

Plemići su do kraja bez većih problema završio posao i susret je završen pobjedom Zrinjskog od 2:0.

Zrinjski je ovom pobjedom došao do treće pozicije s pet bodova zaostatka za vodećim Sarajevom i dva boda za drugoplasiranim Željom.

19. travanj 2024 13:12