(VIDEO) Rebić strijelac u pobjedi Milana

Piše D  /  30.01.2021., 05:01h

Rossoneri su tako prekinuli mini seriju poraza jer su prethodno izgubili od Atalante u prvenstvu i Intera u kupu.

Milan je poveo u 26. minuti. Rafael Leao je izborio penal, a Skorupski ga je obranio Ibrahimoviću. Međutim na loptu natrčava Ante Rebić i zabija za 0:1. Bio je ovo drugi pogodak hrvatskog reprezentativca u prvenstvu.

Gosti su u 55. minuti došli do drugog gola. Ponovno im je dosušen penal zbog igrana rukom Soumaroa, a ovoga puta odgovornost preuzima Franck Kessie i pogađa.

Bologna je smanjila na 1:2 u 81. minuti nakon sjajne polukontre, a strijelac je bio bivši igrač Milana Andrea Poli.

Ante Rebić je igrao do 62. minute kada ga je zamijenio bh. reprezentativac Rade Krunić, dok je Mario Mandžukić u igru ušao u 73. minuti.

Ovom pobjedom Milan će i nakon 20 kola ostati na vodećoj poziciji.

18. travanj 2024 10:32