(VIDEO) Real opet bez pobjede: Modrić sjajno asistirao pa pogodio u raspucavanju

Piše D  /  12.08.2019., 09:08h

U iznimno uzbudljivoj utakmici prepunoj prilika Roma je na svom stadionu bila bolja od Real Madrida nakon izvođenja jedanaesteraca. Regularni dio utakmice završio je 2-2. Zanimljivo, Zinedine Zidane za ovu je priliku vratio Garetha Balea u momčad, a Velšanin je bio ponajbolji igrač na terenu.

Asistencija i gol

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić proveo je cijelu utakmicu na terenu, a iskazao se  već u 16. minuti. Primio je loptu na više od 30 metara od gola i savršenim dodavanjem pronašao Marcela na lijevoj strani (VIDEO). Brazilac je utrčao u 16-erca i matirao Lopeza.

Roma je uzvratila preko Perottija u 34. minuti da bi Madriđani vratili prednost u 39. golom Casemira. U idućem napadu Džeko je donio novo izjednačenje i konačan rezultat.

Nakon toga pristupilo se penalima. Modrić je zabio u četvrtoj seriji, a Marcelo nije uspio zabiti poslije njega te je Roma došla do pobjede.

19. travanj 2024 15:49