(VIDEO) Raketa lansirao raketu za pobjedu Barce protiv Napolija

gol za pobjedu

kol 08, 2019

Screenshot

Ivan Rakitić zabio je sjajan gol u 79. minuti s ruba šesnaesterca za pobjedu Barcelone 2-1 protiv Napolija. Natrčao je na loptu i pucao iz prve, iz poluvoleja, neobranjivo za golmana talijanske momčadi

Precizno, iz poluvoleja, neobranjivo u donji kut gola Napolija. Tako je Ivan Rakitić zabio noćas u Miamiju i osigurao pobjedu Barceloni u prvoj utakmici La Liga-Serie A Cupa.

Bio je to udarac koji se ne brani, a Rakitić je još jednom pokazao koliko može biti opasan kada je to najpotrebnije. Gol za pobjedu zabio je u 79. minuti utakmice. Natrčao je na loptu na rubu kaznenog prostora i iz poluvoleja je pospremio u mrežu u donji lijevi kut. Oduševio je i navijače koji su njegov potez pozdravili ovacijama, prenosi 24sata.

Ovo je bio drugi Rakitićev gol na pripremama, a prvi je zabio Chelseaju krajem srpšnja u japanskoj Saitami.

Sergio Busquets, koji je bio kapetan Barcelone u utakmici s Napolijem zabio je prvi gol na utakmici u 39. minuti, a Talijani su izjednačili samo nekoliko minuta kasnije autogolom Samuela Umtitija. Na terenu su se prvi put od početka skupa našli i napadački tandem Griezmann i Suarez, ali ovoga puta nijedan od njih nije zabio gol.

Priliku za uzvrat talijanski klub imat će u subotu kada ih čeka nova međusobna utakmica, posljednja pred početak prvenstava u Italiji i Španjolskoj.

Article_Bottom_970x250