(VIDEO) Posušje pred plasmanom u Premijer ligu BiH

Piše D  /  24.04.2021., 07:04h

HŠK Posušje u subotu je u 23. kolu Prve lige Federacije BiH na Mokrom Docu s 1:0 pobijedilo NK GOŠK.

Gosti su kontrolirali veći dio prvog poluvremena, domaćin se probudio pred kraj, ali se na predah otišlo bez golova.

Posušje je preuzelo inicijativu u drugom dijelu, što se isplatilo u 73. minuti kada Nediljko Kovačević pogađa za 1:0.

Gosti su nakon primljenog gola skroz pali, domaći igrači nastavili su s napadima, ali se rezultat do kraja više nije mijenjao.

Domaćin je kraj utakmice dočekao s igračem manje jer je Brekalo u posljednjem napadu na utakmici dobio drugi žuti, odnosno crveni karton, piše Jabuka.tv.

Posušje se ovom pobjedom dodatno učvrstilo na prvom mjestu na tablici. Sada imaju 50 bodova, devet više od Goražda koji u nedjelju gostuje kod Radnika.

HŠK POSUŠJE: Galić, Vranjić, Čolak, Barišić, Landeka, Nenadić, Sesar, Stipić, Bubalo, Serdarušić, Brekalo.

NK GOŠK: Kukrika, Bošnjak, Tipurić, Čoko, Peko, Kulović, Šunjić, Savić, Glibo, Haračić, Rizvanović.

26. travanj 2024 03:25