(VIDEO) Pogledajte sjajnu asistenciju Ante Rebića u remiju Napolija i Milana

Piše D  /  12.07.2020., 11:07h

Milan je poveo u 20. minuti golom Thea Hernandeza, ali je hrvatski reprezentativac Ante Rebić odradio više od pola posla. Pogledajte samo ovu asistenciju Hrvata.

No, vodstvo Milana nije dugo trajalo jer je Di Lorenzo donio poravnanje u 34. minuti. U drugom dijelu, u 60. minuti Napoli dolazi do preokreta kada Mertens na asistenciju Callejona zabija za 2:1.

Ipak, Milan u 73. minuti dolazi do izjednačenja preko Kessieja nakon penala kojeg je izborio Calhanoglu.

Milan je do kraja susreta ostao s igračem manje jer je Salemaekers zaradio drugi žuti, no na kraju je ostalo 2:2, a tim rezultatom oba tima mogu biti zadovoljna.

Ante Rebić je igrao do 89. minute kada ga je zamijenio bh. reprezentativac Rade Krunić.