(VIDEO) Pogledajte golove kojima je Krama postao najefikasniji Hrvat u Bundesligi

Piše D  /  25.01.2021., 09:01h

Kramarić je zabijao iz kaznenih udaraca u 7. i 75. minuti,. Ovo je druga bundesligaška utakmica zaredom da Kramarić postiže po dva gola, a Andrej je stigao do 12 pogodaka ove sezone, te je četvrti topnik lige. S ukupno 74 prvenstvena gola Kramarić je postao Hrvat s najviše postignutih golova u Bundesligi, prestigavši za dva gola Ivicu Olića.

Drugi gol za Hoffenheim dao je Baumgartner (28).

Nogometaši minhenskog Bayerna pobijedili su gostima posljednjeplasirani Schalke s 4-0 u 18. kolu Njemačke lige, te učvrstili vodeću poziciju tablici. Dvoboj prve i zadnje momčadi lige zasluženo je pripao Bayernu, koji je s 53 gol nakon prvih 18 kola oborio i klupski rekord.

U Gelsenkirchenu Bavarci su poveli u 34. minuti golom Thomasa Müllera, a potom je svojim 23. golom u sezoni Robert Lewandowski u 54. minuti zabio za 2-0. U 88. minuti Müller je postigao svoj drugi pogodak na utakmici, a u 90. minuti David Alaba postavio konačnih 4-0.

Na ljestvici nakon nepotpunog 18. kola Bayern vodi s 42 boda, drugi Leipzig ostao je na 35, a treći je Bayer sa 32. Schalke 04 je zadnji sa 7 bodova.

20. travanj 2024 04:53