(VIDEO) Perišić u derbiju s Romom donio remi Nerazzurrima

Piše D  /  20.04.2019., 10:04h

Inter i Roma odigrali su na Giuseppe Meazzi derbi 33. kola Serie A, a završilo je bez pobjednika 1:1.

Milanska momčad je bila bolja tijekom cijelog susreta, ali gosti iz prijestolnice su došli do vodstva u 14. minuti fantastičnim golom El Shaarawyja i to je bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku se Inter vraća golom Ivan Perišića u 61. minuti. D‘Ambrosio je sjajno ubacio s desne strane, a hrvatski napadač je na drugoj vratnici lijepo ispratio loptu i glavom je smjestio iza nemoćnog Mirante.

Gol pogledajte OVDJE!

Perišiću je ovo bio sedmi pogodak u talijanskom prvenstvu, a upisao je još i četiri asistencije

Bio je Inter bolji i nakon izjednačenja, ali promjene rezultata do kraja nije bilo te je i završilo s 1:1.

Inter je tako i nakon 33. kola ostao na trećoj poziciji s pet bodova ispred Milana koji Romi bježi samo jedan bod.

20. travanj 2024 00:58