(VIDEO) Perišić oduševio potezima na treningu uoči utakmice protiv Zvezde

Piše D  /  17.09.2019., 07:09h

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić ovog se ljeta vratio u Bundesligu i to u najjači njemački klub. Niko Kovač s Perišićem je dobio toliko željeno pojačanje na krilnim pozicijama, dok je hrvatski reprezentativac dobio priliku zaigrati u objektivno najjačem klubu u svojoj karijeri.

Odmah u svojoj drugoj utakmici za Bayern Perišić je iskoristio dobivene minute. U visokoj pobjedi 6:1 protiv Mainza Ivan je zabio gol i upisao asistenciju za 67 minuta na terenu.

U prošlom kolu protiv Leipziga nije nastupio. Bayern je upisao remi protiv izravnog konkurenta za naslov prvaka. No čeka ih novi izazov. U srijedu počinje Liga prvaka, Bayern prvu utakmicu igra protiv Crvene Zvezde. Perišića očekujemo u prvom sastavu, ako ni zbog čega, onda zbog poteza koji je napravio na treningu.

Uzeo je loptu, provozao po desnoj strani dvojicu igrača, jednom je gurnuo kroz noge te poslao fantastičnu loptu za Coutinha koji ju je samo ugurao u prazan gol. Pogledajte akciju kojom je Perišić oduševio:

(igrali su 3 na 3 u posljednjih dvadeset minuta videa)

14. travanj 2024 22:52