(VIDEO) Pašalić i Brozović zabili u pobjedama Atalante i Intera. Epic Brozo nasmijao internet bizarnom proslavom

serie a

svibnja 12, 2021

Atalanta je u 36. kolu Serie A rezultatom 2:0 na domaćem terenu pobijedila Benevento, a u strijelce se upisao i hrvatski veznjak Mario Pašalić.

Pašalić je u igru ušao u 59. minuti, a u 67' je postavio konačan rezultat susreta.

Gol pogledajte OVDJE

Inače Mariju je ovo peti gol  u sezoni za Atalantu.

Novi prvak Italije Inter upisao je novu pobjedu svladavši Romu na svom stadionu s 3:1.

Brozović je bio strijelac vodećeg gola Nerrazzura u 11. minuti, a njegova proslava pogotka nasmijala je internet.

Ivan Perišić također je bio starter kod Intera, a igrao je do 59. minute, dok je Edin Džeko kod Rome odigrao cijeli susret.