(VIDEO) Nezaustavljiv je!!! Ante Rebić ponovno zabio za Milan

Piše D  /  22.02.2020., 10:02h

Milan je poveo u 57. minuti, a strijelac je ponovno bio, nezaustavljivi Ante Rebić koji se preporodio u drugom dijelu sezone. Hrvat je iskoristio grešku obrane momčadi iz Firence i zabio svoj šesti gol u dresu Milana.

Gol pogledajte OVDJE!

Rebić je imao i jednu dobru priliku u prvom poluvremenu, ali je tada njegov udarac glavom obranio Dragowski.

Vrijedi spomenuti kako je Milanu u prvom poluvremenu poništen pogodak Zlatana Ibrahimovića zbog igranja rukom švedskog napadača.

U ovom susretu je za MIlan debitirao i bosanskohercegovački vratar Asmir Begovićč koji je u igru ušao u 52. minuti umjesto ozlijeđenog Donnarumme.

Od 62. minute se činilo kako će Fiorentina teško do izjednačenja jer je Dalbert zaradio izravan crveni karton. No, Viole su od tog trenutka zaigrale bolje i bili bolji tim na terenu. Nagrada je stigla u 85. minuti kada Pulgar pogađa iz jedanaesterca nakon sumljivog prekršaja Romagnolija nad Cutroneom.

Na kraju je i završilo s 1:1, rezultatom koji niti jednoj momčadi ne znači previše.

19. travanj 2024 01:59