(VIDEO) Neymar šakom udario navijača

Piše D  /  28.04.2019., 10:04h

Parižani su poveli 2-0 pogocima dvojice brazilskih reprezentativaca, Danija Alvesa u 13. minuti i Neymara u 21. minuti. Rennes je smanjio autogolom Kimpembea u 40. minuti, a strijelac izjednačujućeg pogotka bio je Mexer u 66. minuti.

Do kraja osnovnog dijela utakmice, kao ni u polusatnom produžetku nije bilo pogodaka pa je o trofeju odluka pala izvođenjem jedanaesteraca, u koje je PSG ušao oslabljen, jer je pred kraj produžetka isključen Kylian Mbappe, zbog opasnog starta.

U prvih pet serija izvođači na obje strane su bili precizni. U šestoj seriji za Rennes je pogodio Sarr, a 21-godišnji veznjak PSG-a Christopher Nkunku, koji je ušao nakon isključenja Mbappéa, poslao je loptu preko grede za veliko slavlje Rennesa i njihovo prvi trijumf u Kupu Francuske nakon 48 godina, a treći ukupno. Pobjednici su trofej primili iz ruku francuskog predsjednika Emmanuela Macrona.

PSG je u 17. finalu išao po peti uzastopni, a ukupno 13. trijumf u Kupu, međutim u ovoj su sezoni Parižani ostali samo na obrani naslova prvaka Francuske.

Nakon utakmice kamere su uhvatile bijesnu reakciju Neymara koji je prilikom odlaska po utješnu medalju izgubio živce i šakom udario jednog navijača koji ga je snimao mobitelom.

Osim navijača, na udaru slavnog Brazilca našli su se i njegovi suigrači, no njih je pogodio onaj verbalni napad.

"Puno njih mi djeluje izgubljeno. Moraju manje pričati, a više slušati. Nekad netko od starijih igrača nešto govori, a njih nije briga. Trener nešto govori, a njih opet nije briga. Nedostaje im poštovanja. Ja se nisam tako ponašao u njihovim godinama", izjavila je zvijezda PSG-a

25. travanj 2024 07:15