(VIDEO) Nevjerojatan kiks Jedvaja: Branič Hrvatske poklonio suparniku gol

Piše D  /  27.11.2020., 08:11h

U 58. minuti utakmice Bayer - Hapoel Beer Sheva, pri vodstvu domaćina 2:0, Bayerov golman Lukas Hradecky dodao je laganu loptu Jedvaju, koji ju je primio na 20 metara od gola na lijevoj strani.

Premda sam i u čistoj situaciji, Jedvaj tada, želeći dodati loptu kolegi iz obrane Jonathanu Tahu, poslužio je suparničkog napadača. Čim je vidio što je napravio i znajući što slijedi, Jedvaj je zabio glavu u pod.

Itamar Shviro, jedini igrač Hapoela u radijusu od par desetaka metara oko Jedvaja, prihvatio je Jedvajev poklon i zabio u praznu mrežu.

Srećom po Jedvaja, suigrači su mu do kraja postigli dva gola za konačnih 4:1.

Jedvaj je u Bayeru šest godina, ali nakon što se ljetos vratio s posudbe u Augsburgu igrao je samo tri utakmice u Europa ligi, dok u osam utakmica Bundeslige nije dobio ni minute.

Srebrni sa SP-a s Hrvatskom bio je prvotimac u kvalifikacijama za Euro 2020 i na početku Lige nacija, ali je zbog lošijih igara u zadnje vrijeme ispao iz reprezentacije. U rujanskom debaklu 4:1 kod Portugala bio je najgori, prenosi Index.hr.

19. travanj 2024 09:57