(VIDEO) Nevjerojatan kiks hrvatskog veznjaka, postao je hit na društvenim mrežama

Piše D  /  19.09.2020., 11:09h

Nogometaši Cluja sinoć su u gostima savladali ekipu Astre s 2-0 u dvoboju 4. kola Lige 1.

Cluj je lakše od očekivanog stigao do pobjede na gostovanju kod Astre, a utakmicu je obilježio bivši Dinamov junior te igrač Hrvatskog Dragovoljca i Slaven Belupa Ljuban Crepulja, koji je postigao nestvaran autogol.

Autogol možete pogledati OVDJE.

Crepulja je postao hit na društvenim mrežama nakon što je u stilu golgetera pospremio loptu u vlastitu mrežu. Potkraj prvog poluvremena zapaprio je svojima pa je od šoka i nevjerice pao na tlo te se uhvatio rukama za glavu.

Nije mogao vjerovati što se dogodilo kao ni njegovi suigrači dok su igrači Cluja ni krivi ni dužni proslavili vodstvo 1-0.

Do kraja susreta točku na "i" stavio je još jedan Hrvat: Debeljuh je u 61. minuti postigao gol za konačnih 2-0 i veliko slavlje gostiju.

Inače, Crepulja je nedavno bio pozitivan i na koronavirus pa je zbog toga odgođena utakmica u rumunjskoj ligi.

19. travanj 2024 15:54