(VIDEO) Ludnica u gostujućoj svlačionici na Grbavici: "Kakva noć u šeheru!"

Piše D  /  08.05.2021., 08:05h

Igrači su prvo na terenu pokazali oduševljenje trijumfom i zajedništvo u ekipi, a potom je prava ludnica nastala u svlačionici stadiona Grbavica.

"Kakva noć u šeheru!" napisali su iz Širokog Brijega na službenim stranicama na društvenim mrežama u opisu priloženog videa na kojem se vidi euforija i pjesma gostujućih igrača.

Podsjetimo, sinoć nije bilo pogodaka sve do 74. minute kada je Veselinović doveo domaće u vodstvo. Međutim, za samo osam minuta Široki preokreće rezultat preko Jurića i Begića, a Stanić je u posljednjoj minuti postavio konačnih 1:3.

Ovom pobjedom Široki se četiri kola prije kraja prvenstva vratio na četvrtu poziciju koja iduće sezone vodi u europska natjecanja.

Široki u idućem kolu dočekuje ekipu Tuzla Cityja, a do kraja prvenstva igrat će još protiv Slobode, Mladosti i Radnika.

17. travanj 2024 20:38