(VIDEO) Kovačić asistent u visokoj pobjedi Chelseaja nad Sheffield Unitedom

Piše D  /  07.11.2020., 09:11h

U osmom kolu engleskog Premiershipa Chelsea je demolirao Sheffield na domaćem terenu 4-1.

Ipak, nije sve izgledalo tako bajno pri početku utakmice. U devetoj minuti gosti su poveli golom McGoldricka. To vodstvo, međutim, nije dugo trajalo, a za izjednačenje je bitan faktor bio hrvatski veznjak Mateo Kovačić koji je utakmicu počeo u prvih 11.

U 23. minuti poslao je sa samog ruba terena povratnu loptu Tammyju Abrahamu koji je lakoćom to zakucao u mrežu. Već 11 minuta kasnije za vodstvo je zabio Chillwell.

U 71. minuti Kovačića mijenja Jorginho, a šest minuta kasnije za 3-1 zabija Silva. Konačnih 4-1 postavio je u 80. minuti Timo Werner.

Chelsea je sad treći s 15 bodova, a Sheffield zadnji s tek jednim bodom u osam kola.

18. travanj 2024 23:59