(VIDEO) Kakva subota hrvatskih veznjaka! I Brozović je briljirao...

Piše D  /  23.11.2019., 11:11h

U 13. kolu talijanske Serie A Inter je u gostima razbio Torino s čak 3:0, a među asistente se upisao hrvatski nogometaš i Vatreni, Marcelo Brozović. Inter je protivnika načeo vrlo rano, već u 12. minuti zabio je Lautaro Martinez.

Nakon njega u prvom dijelu zabio je još Stefan de Vrij u 32. minuti, a u nastavku Inter nije štedio inferiornog protivnika.

Sve je bilo gotovo već u 55. minuti kada je Marceo Brozović s loptom osvojio ogroman dio terena i zatim dao za Romelua Lukakua koji zabija prekrasan gol. Bila je ovo još jedna fantastična utakmice hrvatskog nogometaša i lako je za njega u ovom trenutku reći kako je možda i najbolji igrač milanskog Intera. A o formi da ne pričamo, u životnoj je i tek je počeo.

25. travanj 2024 12:09