(VIDEO) Kakva golčina Badelja s vrha 16 metara

Piše D  /  20.02.2021., 09:02h

Nogometaši Genoe izvukli su bod protiv Verone Ivana Jurića kod kuće i u zadnjim trenucima utakmice 23. kola Serie A spasili stvar. I to kakvom golčinom Milana Badelja, koji je fenomenalno pogodio za konačnih 2-2!

Verona je stigla u prednost golom Ivana Ilića u 17. minuti, no stvari je na početak vratio Eldor Šomurodov u 48. Ponovno su Jurićevi dečki preuzeli inicijativu i u 61. poveli kada je Faraoni pogodio za 2-1 i rezultat se nije mijenjao sve do kraja.

Hrvatski stručnjak držao je fige nadajući se da će stići do druge uzastopne pobjede nakon Parme (2-1), no domaćina je spasio Miki Badelj, koji je u 94. minuti zabio jedan od najljepših golova u karijeri.

Genoa je očajnički izvela korner tražeći taj pogodak za izjednačenje, a kada se lopta odbila na rub šesnaesterca Badelj je potegnuo kud puklo da puklo. I fantastično zahvatio loptu iz voleja i zabio prekrasan gol.

Marko Pjaca igrao je za domaće do 55. minute, a Genoa je ovim remijem nastavila sjajan niz. U posljednjih sedam utakmica ne zna za poraz od kojih je pet puta slavila i dva puta igrala neriješeno.

19. travanj 2024 10:22