(VIDEO) Kakav majstor! Pogledajte golčinu Luke Modrića za visoku pobjedu Real Madrida

Piše D  /  08.01.2020., 09:01h

Real Madrid je do vodstva stigao u 15. minuti i to na kakav način. Toni Kroos je pogodio izravno iz kornera. Vidio je njemački veznjak kako je vratar Valencije Domenech daleko izašao s gol linije te nije oklijevao i uputio je izravan udarac koji je završio u mreži.

Gol pogledajte OVDJE!

Sigurno jedan od najljepših golova Tonija Kroosa i mora se reći da je bio u maniru Bake Sliškovića.

Za 2:0 je u 39. minuti pogodio Isco. Prvo je Modrić pucao, ali je njegov udarac izblokiran. No, lopta dolazi do Španjolca koji zabija za veliku prednost Reala.

No, u 65. minuti Luku Modrića nitko nije mogao blokirati. Njegov imenjak Jović mu je gurnuo loptu, a hrvatski kapetan majstorski vanjskim dijelom stopala pogađa malu mrežicu za visokih 3:0.

Počasni pogodak za Valenciju i konačnih 3:1 postavio je Parejo iz penala u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Pobjednik iz ovog polufinala će u finalu igrati protiv boljeg iz susreta Barcelone i Atletico Madrida.

17. travanj 2024 05:27