(VIDEO) Infarktna završnica: Pogledajte kako su Brkić, Kaleb i jedan njemački reporter proživjeli dramu u Beču

delirij nakon šegine obrane

sij 20, 2020

Screenshot

Nikome u subotu nije bilo lako gledati utakmicu Hrvatske i Njemačke, a mnogi ne znaju kako to izgleda iz perspektive komentatora.

Tri minute prije kraja Duvnjak je izjednačio na 24:24, a Pekeler zaradio isključenje dvije minute prije kraja. Karačić minutu i pol prije kraja postiže gol za 25:24, a pobjedu osigurava sjajna obrana Šege na 13 sekundi prije sirene. U tim trenucima u Wiener Stadthalleu hrvatski navijači, kojih je bilo oko 8000, pali su u trans. Baš kao i RTL-ov komentatorski dvojac Filip Brkić i Nikša Kaleb.

Pogledajte kako su infarktnu završnicu preživjeli Brkić, Kaleb i njemački reporter koji je sjedio pokraj njih. On nije bio toliko sretan nakon utakmice.