(VIDEO) Hrvat utrpao hat-trick Ibrahimovićevom LA Galaxyu, utakmicu prekinula - patka

Piše D  /  02.09.2018., 02:09h

Zanimljivo je noćas bilo i Sandyju u Utahu gdje je domaći Real Salt Lake dočekao LA Galaxy predvođen Zlatanom Ibrahimovićem i nanio mu težak poraz od 6:2, piše 24sata.

Briljirao je hrvatski veznjak Damir Kreilach koji je u 88 minuta koliko je proveo na terenu postigao hat-trick (45‘+3‘, 61‘ i 71‘), dok se zvjezdani Ibrahimović nije upisao u strijelce.

Razlog visokog poraza LA Galaxya možda možemo tražiti u neobičnoj invaziji na terenu koja se dogodila u 32. minuti. Naime, domaćini su se pripremali izvesti korner kada se na terenu pojavila - patka!

Nikome nije bilo jasno što se događa, a nekoliko zaštitara ju je opkolilo pokušavajući je usmjeriti prema izlazu s terena... Možda je to zbunilo nesretnog Ibru jer lako je boriti se s protivničkim igračima i trenerima, ali kako se, pobogu, suprotstaviti patki?!

26. travanj 2024 18:23