(VIDEO) Golčina Modrića u pobjedi Real Madrida nad Betisom

Piše D  /  13.01.2019., 10:01h

Nakon remija protiv Villarreala i poraza od Real Sociedada, nogometaši Real Madrida upisali su pobjedu u 19. kolu španjolske La Lige. U susretu u Sevilli između dva Reala, onaj Madridski je svladao Betis s 1:2.

Nije moglo bolje početi za goste iz Madrida jer je u 13. minuti najbolji nogometaš svijeta Luka Modrić doveo ‘Kraljeve‘ u vodstvo. Udarac Carvajala su izblokirali igrači Betisa, ali lopta dolazi do Modrića koji iz prve poteže i fantastično zakucava loptu u mrežu nemoćnog Lopeza.

Bio je ovo Modrićev prvi gol u španjolskom prvenstvu i ukupno drugi za Real Madrid u sezoni jer je zabio i u finalu Svjetskog klupskog prvenstva protiv Al-Aina.

No, Betis se vraća u 67. minuti kada za 1:1 pogađa bivši igrač Real Madrida Sergio Canales. Ipak, veoma važnu pobjedu ‘Kraljevima‘ u 88. minuti donosi Dani Ceballos sjajnim golom iz slobodnog udarca.

Ponovno to nije bila dobra igra Real Madrida, ali prvaci svijeta i Europe uspijevaju doći do 10. pobjede u prvenstvu i ponovno su na 4. mjestu s 10 bodova zaostatka iza vodeće Barcelone.

25. travanj 2024 06:26