(VIDEO) Fantastični Pašalić zabio hat-trick Bresciji, pogledajte golove

Piše D  /  15.07.2020., 07:07h

Prvi gol je zabio već u drugoj minuti. Malinovsky ga je dobrim dodavanjem proigrao, a hrvatski veznjak snažnim udarcem zabio za 1:0. Gosti su izjednačili samo šest minuta kasnije preko Torregrosse.

Potom su redom zabijali De Roon, Malinovsky i Zapata, a onda je Pašalić utrpao još dva komada. Prvi je pao u 55. minuti kada je zabio nakon još jednog proigravanja Malinovskog, a hat-trick je završio ljevicom na asistenciju Colleyja.

Na konačnih 6:2 postavio je Spalek u 83. minuti.

Osim što je zabio prvi hat-trick karijere, Pašalić je postao četvrti Hrvat s tri gola u jednoj utakmici Serie A. Prije njega to su uspjeli samo Nikola Kalinić,  Alen Bokšić i Ivan Perišić.

Ima 11 golova u sezoni uz devet asistencija, a ček pet je utrpao Bresciji. Dva komada im je zabio u prvoj utakmici ova dva kluba (3:0), a navijači su ga tada u Bergamu dočekali bakljadom i pjesmom.

Snimke Pašalićevih golova Bresciji pogledajte OVDJEOVDJE i OVDJE.

25. travanj 2024 12:17