(VIDEO) Fantastična asistencija Pjanića za gol Ronalda i novi trofej u vitrinama Juventusa

Piše D  /  16.01.2019., 08:01h

Nogometaši Juventusa osvajači su talijanskog Superkupa koji se igrao u saudijskom gradu Jeddahu. Juve je pobijedio Milan s minimalnih 1:0, a jedini strijelac je bio Cristiano Ronaldo koji je osvojio svoj prvi trofej s novim klubom.

Juventus je poveo u 61. minuti golom Cristiana Ronalda, a sjajno mu je asistirao bosanskohercegovački reprezentativac Miralem Pjanić koji je ‘svijećom‘ prebacio cijelu obranu Rossonera, a Portugalac je lagano glavom matirao Donnarummu.

Iako je Milan bio opasnija momčad, Stara dama je ipak došla do vodstva, a u nastavku im je posao olakšao i Kessie koji je u 73. minuti zaradio crveni karton, te tako ostavio Milan da s desetoricom pokuša pobijediti nepobjedivi Juventus.

To je bilo nemoguće, te je utakmica i završila s 1:0.

Podsjetimo, za Juventus hrvatski napadač Mario Mandžukić ne igra zbog ozljede, a u napadu torinskog kluba su Ronaldo, Dybala i Douglas Costa.

20. travanj 2024 11:36