(VIDEO) Definicija strasti u 10 sekundi. Cholo je "poludio" nakon gola Morate...

Piše D  /  12.03.2020., 07:03h

Liverpool je poveo u 43. minuti, kad je mrežu Atletica zatresao Nizozemac Georginio Wijnaldum. Premda je Liverpool bio puno bolja momčad do kraja regularnog dijela utakmice nije bilo promjene rezultata pa je igran produžetak. Junak je bio golman Atletica Jan Oblak koji je radio čuda na golu.

Roberto Firmino je u 94. minuti svladao Jana Oblaka i donio Liverpoolu prednost koja ga je vodila u četvrtfinale.

No, samo tri minute poslije Marcos Llorente je zabio nakon početničke greške domaćeg vratara Adriana i gurnuo Atletico prema četvrtfinalu. Isti je igrač u prvoj minuti sučevog dodatka prvog dijela produžetka još jednom pogodio donji lijevi kut Liverpoolovih vrata za 2:2. Konačnih 3:2 za potvrdu plasmana Atletica u četvrtfinale postavio je Alvaro Morata u prvoj minuti sučevog dodatka u drugom dijelu produžetka.

Kad je Morata zabio Diego Simeone je otkočio sve svoje kočnice i prepustio se euforiji. Argentinac je trčao po aut liniji u totalnoj euforiji slaveći s navijačima Atletica rušenje prvaka Europe.

16. travanj 2024 06:10