(VIDEO) City na nesportski način došao do izjednačenja. Nisu čuli za fair-play

Piše D  /  11.12.2019., 07:12h

Dinamo na Maksimiru nakon 45 minuta igra 1:1 protiv Manchester Cityja u posljednjem kolu skupine Lige prvaka.

Modri su u 10. minuti golom Danija Olma stigli u vodstvo od 1:0, no sredinom drugog poluvremena ekipe Pepa Guardiola stiže do poravnanja.

Nakon jednog duela Gabriel Jesusa i Emira Dilavera, potencijalni bh. reprezentativac ostao je ležati na travi i tražiti pomoć, a iako je čitav stadion tražio da se lopta izbaci iz igre, Mahrez je nastavio s napadom i centrirao je za Gabriel Jesusa koji glavom pogađa za 1:1.

Gol pogledajte OVDJE!

Sigurno bi Brazilcu bilo puno teže upisati se u listu strijelaca da je Dilaver bio na svom mjestu, što i jeste razlog zbog kojeg su domaći tražili da se napad prekine, a nakon što je Jesus postigao pogodak, na terenu je nastala mala gužva s obzirom na to da je kapetan Dinama Ademi prosvjedovao kod suca i gostujućih igrača.

25. travanj 2024 19:33