(VIDEO) Brutalan prekršaj u francuskoj, karate udarcem nokautirao protivnika

Piše D  /  23.08.2020., 07:08h

U prvoj utakmici subotnjeg programa Angers je u gostima pobijedio Dijon 1:0 pogotkom Bjelokošćanina Ismaela Traorea, no puno zanimljivije je u drugom susretu koji je u tijeku.

Tamo igraju Lille i Rennes, a domaćin vodi 1:0 nakon prvog poluvremena pogotkom Bambe u 40. minuti.

Prvo poluvrijeme obilježila su dva crvena kartona, po jedan sa svake strane. Najprije je u 35. pocrvenio Rennesov 19-godišnji branič Sacha Boey nakon brutalnog prekršaja nad domaćim Reinildom Mandavom, a osam minuta kasnije i sam Mandava je morao napustiti igru zbog grubog starta.

Boeyjev prekršaj bio je strašan. U utrci za loptom na polovici Lillea on je krenuo nogom, a Mandava glavom. Završilo je tako da je Boey Mandavu udario kopačkom po glavi nakon prilično snažnog izbijanja lopte. Sudac mu je odmah pokazao crveni karton, a Mandava se na tlu držao za glavu i previjao u bolovima, prenosi Index.

19. travanj 2024 02:31