(VIDEO) Brozović izgubio živce pa se krvnički iskalio na Cuadradu

Piše D  /  15.05.2021., 10:05h

Juventus je u ludom derbiju srušio Inter 3-2 i velikom pobjedom u ‘derbiju Italije‘ ostao u utrci za Ligu prvaka iduće sezone. Tko zna, možda ova godina i neće biti toliki fijasko ukoliko ‘stara dama‘ izbori jedno od četiri prva mjesta.

Tri penala, pet golova, dva crvena kartona od kojih je jedan dobio naš Marcelo Brozović, nekoliko intervencija VAR-a, trenutak kada Andrea Pirlo iz igre vadi Cristiana Ronalda... Derbi Italije bio je za prste polizati.

A koliko je susret bio pun tenzija, pun naboja i napetosti koji su se nožem mogli rezati pokazuje i krvnički start našeg Marcela Brozovića, koji je u potpunosti izgubio živce nakon što je Juve zabio treći, ispast će, pobjednički gol.

Brozović je pocrvenio u drugoj minuti sudačke nadoknade, četiri minute nakon što je Juan Cuadrado iz penala zabio za 3-2 poslije prekršaja kojeg je skrivio Ivan Perišić.

Repovi suca Calvaresea povlače se po talijanskim tiskovinama, a čini se da je isto pomislio i Epic Brozo jer je upravo Cuadrada silovito faulirao. Kolumbijac je jurnuo u kontru, a Broz ga je pokosio bez previše namjere startati na loptu jer je bio kratak za više od pola metra.

Calvarese mu je pokazao žuti karton i onda je, zbog ranijeg žutog kartona u 88. minuti zbog protestiranja, uslijedio crveni i prijevremeno tuširanje za Hrvata. A da i nije imao žuti vrlo vjerojatno bi dobio izravni crveni pošto alternativni kut snimke pokazuje da je Brozović išao otvorenim džonom.

Bio je to treći poraz Intera i 22 pobjeda Juventusa koji si je njome povećao izglede za plasman u Ligu prvaka, uz novog prvaka i drugoplasiranu Atalantu koja je pobjedom u Genovi osigurala mjesto među prve četiri momčadi na kraju sezone, prenose 24sata.hr.

25. travanj 2024 23:58