(VIDEO) Brozović i Perišić spasili Contea od prave blamaže

Piše D  /  31.10.2020., 08:10h

Nerazzurri su odigrali 2:2, a mogu biti itekako sretni tim rezultatom jer je Parma vodila s 0:2.

Gosti je u vodstvo doveo Gervinho na samom startu prvog poluvremena, a 15-ak minuta kasnije isti igrač pogađa i za 0:2.

U nastavku je Marcelo Brozović, koji je ušao s klupe, smanji zaostatak sjajnim golom u 64. minuti.

Taj pogodak je dao krila Interu koji se mučio sa završnicom i uveliko se osjetio nedostatak Lukakua. No, milanski klub ipak u drugoj minuti sudačke nadoknade dolazi do izjednačenja.

Kolarov je ubacio iz slobodnjaka, a Perišić je najviši u skoku i donosi vrijedan bod Interu koji je duboko u nadoknadi mogao i do sva tri da je Vidal iskoristio Perišićev ubačaj.

Ovako je Inter osvojio 11. bod šro je dva manje od vodećeg gradskog rivala Milana koji ima i utakmicu manje.

18. travanj 2024 05:12