(VIDEO) Blitzkrieg Plemića za uvjerljivu pobjedu: Borac nije znao što ga je snašlo početkom drugog poluvremena

Premijer liga BiH

kol 24, 2019

Visoka pobjeda Zrinjskog u 6. kolu Premijer lige BiH

Nogometaši Zrinjskog upisali su uvjeljivu pobjedu u 6. kolu Premijer lige BiH gdje su na svom Stadionu pod Bijelim Brijegom razbili Borac iz Banja Luke s 4:0.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo previše lijepe igre. Zrinjski je imao loptu, ali je Borac u prilikama bio ravnopravan suparnik.

No, četiri minute u drugom poluvremenu riješile su sve dilemo oko pobjednika. Prvo je u 47. minuti Govedarica sjajno probio po lijevoj strani i ubacio za Lendrića koji s dva metra postiže svoj prvijenac za Zrinjski. Minutu kasnije Čurjurić sjajnim udarcem iz daljine matira gostujućeg vratara za 2:0, a Šovšić u 51. minuti nakon asistencije Pere Stojkića zabija za 3:0.

Imao je i Borac svoje prilike, čak su dva puta pogađali okvir gola, kao i Govedarica jednom na drugoj strani.

Ipak, ponajbolji nogometaš Zrinjskog Miljan Govedarica u sudačkoj nadoknadi zabija za konačnih 4:0.

Zanimljivo, Zrinjski je do ovog susreta zabio samo jedan pogodak u prvenstvu i to autogol, ali u ovom susretu pokazali su Plemići zašto se smatraju pravom napadačkom ekipom.